Onderwijs (Secundair) in de regio Brussel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (287)
Brussel (207)
Henegouwen (259)
Limburg (146)
Luik (179)
Luxemburg (83)
Namen (93)
Oost-Vlaanderen (256)
Vlaams-Brabant (178)
Waals-Brabant (54)
West-Vlaanderen (246)


 

Onderwijs (Secundair) in de regio Brussel



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Académie des Arts de Bruxelles
Claessensstraat 59
1020 Laken

T: 02 - 4220330
F: 02 - 4220338

E: sec.arts@brunette.brucity.be

AESM
Sint-Michielslaan 24
1040 Etterbeek

T: 02 - 7326242
F: 02 - 7326242

E: aesm@skynet.be

Anneessens-Funck Inst
Fonteinstraat 2
1000 Brussel

T: 02 - 2795860

E: sec.iaf@brunette.brucity.be

Athénée Communal Bracops-Lambert
Processiestraat 78
1070 Anderlecht

T: 02 - 5218095
F: 02 - 5271089

E: bracops-lambert.2067@ens.irisnet.be

Athénée Communal Fernand Blum
Ernest Renanlaan 12
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2431780

E: afbrenan@yahoo.fr

Athénée Communal Fernand Blum
Roodebeeklaan 59-61
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7400080

E: afbroodebeek@yahoo.fr

Athénée Robert Catteau
Ernest Allardstraat 49
1000 Brussel

T: 02 - 5007230
F: 02 - 5007249

E: sec.catteau@brunette.brucity.be

Athénée Royal d'Ixelles
Kloosterstraat
1050 Elsene

T: 02 - 6269600
F: 02 - 6269606

E: secretariat_arixelles@yahoo.fr

Athénée Royal de Bruxelles II
Molenbeeksestraat 72-74
1020 Laken

T: 02 - 4251400
F: 02 - 4204123

E: contact@arbxl2.be

Athénée Royal de Ganshoren
Maria van Hongarijelaan 60
1083 Ganshoren

T: 02 - 4651465
F: 02 - 4653268

E: argfondamental@belgacom.net

Athénée Royal de Koekelberg
Sint-Agatha-Berchemselaan 34
1081 Koekelberg

T: 02 - 4147728

E: cdemunck.2022@ens.irisnet.be

Athénée Royal de la Rive Gauche
Maria Christinastraat 83
1020 Laken

T: 02 - 4279767
F: 02 - 4270577

E: armt@skynet.be

Athénée Royal Gatti de Gamond
Broekstraat 65
1000 Brussel

T: 02 - 2176773
F: 02 - 2177477

E: ar.gatti.bxl@sec.cfwb.be

Athénée Royal Jean Absil
Hansen Soulielaan 27
1040 Etterbeek

T: 02 - 7365976
F: 02 - 7360415

E: internat@absil.eu

Athénée Royal Leonardo da Vinci
Chomé Wynsstraat 5
1070 Anderlecht

T: 02 - 5268383
F: 02 - 5232639

E: arvinci@skynet.be

Athenée Royal Serge Creuz
Sippelberglaan 2
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4143575
F: 02 - 4144623

E: info@sergecreuz.be

C.E.F.A.-Pierre Paulus
Stenen Kruisstraat 73
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5375537
F: 02 - 5375537

E: cefa.stgilles@brutele.be

Centre Scolaire Ma Campagne
Edelknaapstraat 78
1050 Elsene

T: 02 - 5375661

E: direction@csmc.be

Centre Scolaire Ma Campagne ASBL
Afrikaansestraat 3
1050 Elsene

T: 02 - 5380838
F: 02 - 5375079

E: direction@csmc.be

Centre Scolaire St-Vincent de Paul-Enfant Jésus
Kriekenbomenstraat 7
1050 Elsene

T: 02 - 6725954
F: 02 - 6608927

E: directionsvpejxl@yahoo.fr

Centre Scolaire St-Vincent de Paul-Enfant Jésus
Vleurgatsesteenweg 55
1050 Elsene

T: 02 - 6481070
F: 02 - 6290591

E: directionsvpejxl@yahoo.fr

Ceria-Institut E Gryzon
Émile Grysonlaan 1
1070 Anderlecht

T: 02 - 5267400
F: 02 - 5267403

E: mharry@ceria.be

Collège Don Bosco WSL
Stokkelse Steenweg 270
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7719848
F: 02 - 7724942

E: dbwsl.2053@ens.irisnet.be

Collège Roi Baudouin ASBL
Félix Marchallaan 62
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7349516
F: 02 - 7321325

E: secretariat.2087@ens.irisnet.be

Don Bosco
Guldendallaan 90
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7719962
F: 02 - 7711813

E: don.bosco@vgc.be

Dream Your Life ASBL
Brugmannlaan 126
1190 Vorst

T: 02 - 3469539
M: 0478 - 253832
F: 02 - 3436505

E: joraf13@yahoo.fr

Ecole Du Manoir d'Anjou ASBL
Waterloosesteenweg 1508
1180 Ukkel

T: 02 - 3722630
F: 02 - 3722630

E: manoirdanjou@hotmail.com

Ecole la Cime ASBL
De Mérodestraat 398-400
1190 Vorst

T: 02 - 5370623
F: 02 - 5382726

E: cwatterman.2094@ens.irisnet.be

Espace Formation PME
Stallestraat 292b
1180 Ukkel

T: 070 - 227777

E: accueil@efpme.be

Heilig-Hartcollege Basisschool VZW
Landsroemlaan 126
1083 Ganshoren

T: 02 - 4268645
F: 02 - 4261169

E: basisschool.hhc@skynet.be

Hoofdstedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans
Fransmanstraat 118
1020 Laken

T: 02 - 4211400
M: 0477 - 458625
F: 02 - 4235308

E: sec.muziekacademie@brunette.brucity.be

Inst St-Boniface-Parnasse ASBL
Viaductstraat 82
1050 Elsene

T: 02 - 5115349
F: 02 - 5112671

E: secretariat@saint-boni.be

Institut Alexandre Herlin
Dilbeekstraat 1
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4655960
F: 02 - 4650687

E: alexandre_herlin@belgacom.net

Institut de Mot-Couvreur
Fabrieksstraat 54
1000 Brussel

T: 02 - 2138380
F: 02 - 2138383

E: sec.couvreur@brunette.brucity.be

Institut Des Filles De Marie ASBL
Théodore Verhaegenstraat 8
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5377851
F: 02 - 5433412

E: secretariat.ifm@skynet.be

Institut Diderot
Kapucijnenstraat 58
1000 Brussel

T: 02 - 2896300
F: 02 - 2896317

E: idid.capucins@brunette.brucity.be

Institut Redouté Peiffer
Émile Grysonlaan 1
1070 Anderlecht

T: 02 - 5230055
F: 02 - 5267507

E: cdedecker@ceria.be

Institut Reine Fabiola ASBL
De Haernestraat 220
1040 Etterbeek

T: 02 - 6290040
F: 02 - 6290041

E: ir.fabiola@sec.cfwb.be

Institut Sainte-Famille d'Helmet
Chaumontelstraat 9
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2166181
F: 02 - 2437961

E: info@sainte-famille.be

Institut Sainte-Marie ASBL
Émile Feronstraat 5
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5374118
F: 02 - 5349675

E: institutsaintemarie@skynet.be

Institut St Julien Parnasse
Sint-Juliaanskerklaan 18
1160 Oudergem

T: 02 - 6738634
F: 02 - 6751556

E: info@sjpa.be

Institut St Stanislas
Nerviërslaan 131
1040 Etterbeek

T: 02 - 7355631
F: 02 - 7324787

E: ststanislas@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?