Onderwijs (Secundair) in de regio Brussel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (287)
Brussel (207)
Henegouwen (259)
Limburg (146)
Luik (179)
Luxemburg (83)
Namen (93)
Oost-Vlaanderen (256)
Vlaams-Brabant (178)
Waals-Brabant (54)
West-Vlaanderen (246)


 

Onderwijs (Secundair) in de regio Brussel



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Institut Technique Rene Cartigny
Klein Zwitserlandplein 4
1050 Elsene

T: 02 - 5157574
F: 02 - 5157597

E: inst_renecartigny@hotmail.com

Institut Technique St-Joseph
Félix Hapstraat 14
1040 Etterbeek

T: 02 - 7358110
F: 02 - 7325627

E: info@isj.be

Internat Autonome de la Communauté Française 'Maurice Carême'
Léopold De Swaefstraat 27
1070 Anderlecht

T: 02 - 5201300
M: 0473 - 755988
F: 02 - 5203615

E: iacf.anderlecht@sec.cfwb.be

ISJB Ste-Trinité
Kroonlaan 105
1050 Elsene

T: 02 - 6485533
F: 02 - 6488673

E: isjb.st.trinite@skynet.be

JA-YE Europe VZW
Victor Oudartstraat 7
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7332189
M: 0485 - 125969
F: 02 - 7332189

E: info@ja-ye.org

Jan Van Ruusbroeckollege
Forumlaan 4
1020 Laken

T: 02 - 2681036
F: 02 - 2622948

E: info@ruusbroec.be

Joie de Vivre Ens Sec Spécial
Jean Joseph Crocqlaan 10
1090 Jette

T: 02 - 4782497
F: 02 - 4790445

E: joiedevivre10@hotmail.com

K.t.a. Zavelenberg St-Agatha-Ber
Oscar Ruelensplein 13
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4820101
F: 02 - 4655990

E: kta.sint-agatha-berchem@rago.be

Koninklijk Atheneum Anderlecht VZW
Sint-Guidostraat 73
1070 Anderlecht

T: 02 - 5227112
F: 02 - 5228189

E: gaa.smekens@swing.be

Koninklijk Atheneum Emanuel Hiel
Charles Gilisquetlaan 34
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2413108
F: 02 - 2456580

E: info@kahiel.be

Koninklijk Atheneum Etterbeek
Edmond Mesenslaan 2
1040 Etterbeek

T: 02 - 7387040
F: 02 - 7326433

E: ka.etterbeek@rago.be

Koninklijk Atheneum Koekelberg
Klein Berchemstraat 1
1081 Koekelberg

T: 02 - 4682040
F: 02 - 4683629

E: ka.koekelberg@rago.be

Lutgardiscollege-Oudergem
Zandgroeflaan 2
1160 Oudergem

T: 02 - 6723867
F: 02 - 6790610

E: info@lutgardiscollege.be

Lycée Communal Emile Max
Daillylaan 124
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2416527
F: 02 - 2153389

E: lycee_emile_max@yahoo.fr

Lycée Communal Emile Max
Haachtsesteenweg 235
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2404340
F: 02 - 2404349

E: lycee_emile_max@yahoo.fr

Lycée La Retraite
Eedgenotenstraat 70
1000 Brussel

T: 02 - 7369127
F: 02 - 7347630

E: lycee.laretraite@skynet.be

Lycée Maria Assumpta
Wannekouterlaan 76
1020 Laken

T: 02 - 2680413
F: 02 - 2622662

E: administration.lma@skynet.be

Lycée Mater Dei
Luchtvaartlaan 72
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7700399

E: direction.lyceematerdei@skynet.be

Lyceum Martha Somers Brussel
Karel Bogaerdstraat 4
1020 Laken

T: 02 - 4740600

E: lyceum.brussel@rago.be

Maria Assumptalyceum
Paul Jansonstraat 57
1020 Laken

T: 02 - 2682977
F: 02 - 2621202

E: info@malb.be

Maria-Boodschaplyceum
Moutstraat 22
1000 Brussel

T: 02 - 5138480
F: 02 - 5138480

E: mabo@skynet.be

Muziekacademie Anderlecht
Dapperheidsplein 5
1070 Anderlecht

T: 02 - 5220551

E: sec@ma-an.be

Pouvoir Organisat. Inst. St.Albert
Gentsesteenweg 1163
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4653284
F: 02 - 4653284

E: saintalbert@skynet.be

Regina Pacis Instituut
Magnolialaan 2
1020 Laken

T: 02 - 4792859
F: 02 - 4793234

E: mail@reginapacis.eu

Scholengroep Brussel
Oud-Strijderslaan 200
1140 Evere

T: 02 - 5020504
F: 02 - 5026233

E: kh.brussel@gemeenschapsonderwijs.be

St-Niklaasinstituut
Bergensesteenweg 1421
1070 Anderlecht

T: 02 - 5231520
F: 02 - 5202260

E: sni@vgc.be

Voorrangsbeleid Brussel VZW
Koning Albert II-Laan 15
1210 Sint-Joost-ten-Node

T: 02 - 5539362
F: 02 - 5539350

E: vbb@ond.vlaanderen.be

A.P.A.J. ASBL
Haachtsesteenweg 146
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2166408
F: 02 - 2456797

Académie Arthur de Greef
Nieuwburgstraat 16
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5386450
F: 02 - 5394573

Academie Beeldende Kunsten BENK
Kleine Kerkstraat 12-14
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7700624

Academie Beeldende Kunsten Rhok
Édouard de Thibaultlaan 2
1040 Etterbeek

T: 02 - 7334551

Académie Communale de Musique
Wilgstraat 1
1090 Jette

T: 02 - 4276072

Académie de Dessin et des Arts Décoratifs de Watermael-Boitsfort
A. Payfa-Fosseprezplein 10
1170 Watermaal-Bosvoorde

T: 02 - 6737692

Académie de Musique
Dekenijstraat 60
1180 Ukkel

T: 02 - 3433063
F: 02 - 3433063

Académie de Musique
Wilderoselaarslaan 21
1180 Ukkel

T: 02 - 3486845
F: 02 - 3433063

Académie de Musique de la Danse & des Arts de la P
Koning Boudewijnplein 1
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4680236

Académie de Musique de Woluwé St-Pierre ASBL
Charles Thielemanslaan 28
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7730643
F: 02 - 7731811

Academie des Arts
Charles Thielemanslaan 30
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7730644
F: 02 - 7730644

Académie des Beaux-Arts de St-Gilles ASBL
Munthofstraat 108
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5381270
F: 02 - 5344822

Académie Jean Absil
Fétisstraat 29
1040 Etterbeek

T: 02 - 6471957

Atelier Marollien
Bondgenotenstraat 315
1190 Vorst

T: 02 - 5377724
F: 02 - 5378561

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?