Onderwijs (Secundair) in de regio Brussel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (287)
Brussel (207)
Henegouwen (259)
Limburg (146)
Luik (179)
Luxemburg (83)
Namen (93)
Oost-Vlaanderen (256)
Vlaams-Brabant (178)
Waals-Brabant (54)
West-Vlaanderen (246)


 

Onderwijs (Secundair) in de regio Brussel



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Athénée Charles Janssens
Londenplein 5
1050 Elsene

T: 02 - 5157564
F: 02 - 5023716

Athénée Communal des Pagodes
Beizegemstraat 141
1120 Neder-over-Heembeek

T: 02 - 2661150
F: 02 - 2661168

Athénée Communal Emile Bockstael
Reper Vrevenstraat 80
1020 Laken

T: 02 - 4788737

Athénée L Lepage
Rijkeklarenstraat 30
1000 Brussel

T: 02 - 5482710

Athénée Royal A Verwée
Verwéestraat 12
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2449191
F: 02 - 2449182

Athenée Royal Andrée Thomas
Koningin Maria-Hendrikalaan 47
1190 Vorst

T: 02 - 3446977
F: 02 - 3440529

Athénée Royal Crommelynck Woluwé-St-Pierre
Orbanlaan 73
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7700620
F: 02 - 7630150

Athénée Royal d'Auderghem
Park van Woluwelaan 25-27
1160 Oudergem

T: 02 - 6631702
F: 02 - 6754729

Athénée Royal d'Evere
Constant Permekelaan 2
1140 Evere

T: 02 - 7019711
F: 02 - 7019722

Athénée Royal d'Uccle 1
Houzeaulaan 87
1180 Ukkel

T: 02 - 3740584

Athénée Royal d'Uccle 1
Houzeaulaan 87
1180 Ukkel

T: 02 - 3740584
F: 02 - 3745620

Athénée Royal d'Uccle 2
Lindenlaan 24
1180 Ukkel

T: 02 - 3743791
F: 02 - 3742311

Athénée Royal de Jette
De Levis Mirepoixlaan 100
1090 Jette

T: 02 - 4260529
F: 02 - 4281388

Athénée Royal de Watermael-Boisfort
Kwikstaartjestraat
1170 Watermaal-Bosvoorde

T: 02 - 6725076
F: 02 - 6722739

Athénée Royal De Woluwe-Saint-Lambert
Koninklijk Atheneumstraat 75-77
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7768260
F: 02 - 7768291

Athénée Royal De Woluwe-Saint-Lambert
Bemelstraat 122
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7711515
F: 02 - 7768290

Athenée Royal Serge Creuz
Voorspoedstraat 14
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4143575
F: 02 - 4144623

Athénée Royal Victor Horta
Bondgenotenstraat 233
1190 Vorst

T: 02 - 3443679

Athénée Royal Victor Horta
Retoricastraat 16
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5348075
F: 02 - 5389413

C E S Etterbeek E Richard
Sint-Pietersplein 5
1040 Etterbeek

T: 02 - 7342809
F: 02 - 7337609

Campus St-Jean
Ninoofsesteenweg 136
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4103400
F: 02 - 4120480

Campus St-Jean
Steenweg op Merchtem 11
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4106621
F: 02 - 4101215

Centre d'Education et de Formation en Alternance
Slachthuislaan 50
1000 Brussel

T: 02 - 2795250
F: 02 - 2795259

Centre d'Enseignement Technique Communal Pierre Paulus
Stenen Kruisstraat 73
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5330530
F: 02 - 5390791

Centre Scolaire du Sacré-Coeur de Jette asbl-Section Humanités
Heilig-Hartlaan 8
1090 Jette

T: 02 - 4787190
F: 02 - 4782176

Centre Scolaire du Sacré-Coeur de Lindthout
Tweelindenlaan 2
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7360094

Centre Scolaire Eddy Merckx
Bosstraat 369
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7731807
F: 02 - 7731817

Centre Scolaire Eperonniers-Mercelis ASBL
Stoofstraat 56
1000 Brussel

T: 02 - 5130021
F: 02 - 5020570

Centre Scolaire Notre Dame
Van Overbekelaan 10
1083 Ganshoren

T: 02 - 4281127
F: 02 - 4200097

Centre Scolaire St Adrien-Val Duchesse
Schoolgat 5
1050 Elsene

T: 02 - 6723608

Centre Scolaire St Adrien-Val Duchesse
Vorstlaan 201
1160 Oudergem

T: 02 - 6724583
F: 02 - 6753902

Centre Scolaire Ste-Marie-la S
Haachtsesteenweg 164
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2168167
F: 02 - 2401819

Collège du Sacré-Coeur de Ganshoren
Louis Delhovestraat 65
1083 Ganshoren

T: 02 - 4258722
F: 02 - 4282597

Collège la Fraternité
Molenbeeksestraat 173
1020 Laken

T: 02 - 4267114

Collège la Fraternité
Antwerpsesteenweg 28
1000 Brussel

T: 02 - 2032860

Collège Roi Baudouin
Eugène Plaskylaan 184
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7343885
F: 02 - 7347805

Collège St-Hubert
Charle-Albertlaan 9
1170 Watermaal-Bosvoorde

T: 02 - 6601940

Collège St-Michel ASBL
Sint-Michielslaan 24
1040 Etterbeek

T: 02 - 7393311
F: 02 - 7393426

Collège St-Pierre ASBL
Coghenlaan 213
1180 Ukkel

T: 02 - 3445058
F: 02 - 3445068

Comité Scolaire des l'Ecoles Libres des Marolles ASBL
De Lenglentierstraat 6
1000 Brussel

T: 02 - 5130518
F: 02 - 5130518

Ctre Scol Eperonniers Mercelis
L'Olivierstraat 82
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2170346
F: 02 - 5120544

Ctre Scol Eperonniers Mercelis
Mercelisstraat 38
1050 Elsene

T: 02 - 5112316
F: 02 - 2182169

Direktie Onderwijs VGC
Technologiestraat 1
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 2567601

Ecole Bracops-Lambert
Victor en Jules Bertauxlaan 45
1070 Anderlecht

T: 02 - 5219145

Ecole d'Enseignement spécialisé Primaire et Second
Charles Schallerlaan 87
1160 Oudergem

T: 02 - 6723381
F: 02 - 6601438

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?